półkolonie

Organizacja półkolonii w okresie wakacyjnym

Zapraszamy na półkolonie w trakcie których dzieci rozwijają swoją wyobraźnię i zdolności manualne. To przygoda z projektowaniem i nowatorskimi technikami plastycznymi, dająca dużo satysfakcji i radości wszystkim uczestnikom. To także elementy tradycyjnych warsztatów rękodzielniczych, pokazujących klasyczne techniki w nowej odsłonie atrakcyjnej dla dzieci.

Aktywności w każdym z pięciu dni półkolonii skupione są wokół odmiennych tematów przewodnich. Dzięki temu zajęcia są bardzo zróżnicowane, od form przestrzennych, przez malarstwo, aż po nowatorskie techniki jak pouring czy asemblage. Proponowane tematy uwzględniają zainteresowania zarówno dziewczyn, jak i chłopców dostosowane do grupy wiekowej. Warsztaty artystyczne to niezwykłe efekty końcowe, w postaci prac zabieranych przez dzieci do domu stanowiących niejednokrotnie niezapomniane pamiątki z półkolonii.

Proponujemy zajęcia w trakcie których dzieci także budują z powodzeniem relacje z rówieśnikami, wykonując prace grupowe czy przygotowując wspólne projekty plastyczne. To dlatego znajomości z półkolonii niejednokrotnie kontynuowane są w trakcie roku szkolnego, a dzieci powracają do nas na kolejne zajęcia…

Plan dnia

Zapewniamy opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-16:15. Półkolonie organizujemy

w tygodniach do wyboru:

5-9.07 – I turnus  / brak miejsc

16-20.08 – II turnus / brak miejsc

23-27.08 – III turnus / pozostały 2 wolne miejsca

Ramowy plan zajęć

9:30–10:00 przekazywanie dzieci pod opiekę, animacje w pracowni

10:00–11:00 warsztaty twórcze

11:00–11:30 drugie śniadanie (przyniesione z domu)

11:30–14:00 warsztaty twórcze, gry i zabawy

14:00–14:45 obiad i odpoczynek (katering z jadłodajni Łasuch)

14:45–16:00 warsztaty twórcze

16:00–16:15 podwieczorek, odpoczynek, odbiór dzieci

Cena i czas trwania

Cena turnusu: 530 zł

Cena obejmuje opiekę wykwalifikowanego instruktora, wszystkie potrzebne materiały, posiłki oraz napoje w trakcie trwania turnusu.

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł (do 5 dni od daty zapisu).

Wyżywienie

Dzieci w ramach półkolonii mają zapewniony obiad ( drugie danie) oraz podwieczorek. Po stronie rodziców pozostaje tylko przygotowanie drugiego śniadania.

Miejscem realizacji jest pracownia artystyczna naukarysunkuimalarstwa.pl przy ul. Zofii Nałkowskiej 11U, 70-785 Szczecin