Aktualności dla rodziców

button_najczesciej-zadawane-pytaniabutton_wazne-zasady-uczestnictwa
zapoznaj się z powyższymi informacjami dzięki którym będziesz ze wszystkim na bieżąco 🙂

INFORMACJA Z DNIA 4 STYCZNIA 2022

Drodzy Uczestnicy zajęć pracowni szkolkaplastyczna.pl!

W związku z wieloma pytaniami które napływają do nas odnośnie organizacji zajęć w święta i dni wolne od pracy oraz związaną z tym opłatą za dany miesiąc przypominamy iż zasadą jest – że w dni ustawowo wolne od zajęć dydaktycznych w szkole zajęcia nie odbywają się, natomiast zawsze odbywają się w pozostałe dni robocze.

W związku z powyższym zajęcia nie odbywają się w nadchodzące święto dnia 6go stycznia 2022r.

Opłata bez względu na wypadające święto jest stała.

Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz regulaminem pod przyciskami na górze.

Zespół szkolkaplastyczna.pl

INFORMACJA Z DNIA 11 LISTOPADA 2021

Drodzy Uczestnicy zajęć pracowni szkolkaplastyczna.pl!
 
W związku z wieloma pytaniami które napływają do nas odnośnie organizacji zajęć w święta i dni wolne od pracy oraz związaną z tym opłatą za dany miesiąc informujemy iż zasadą jest – że w dni ustawowo wolne od pracy zajęcia nie odbywają się, natomiast zawsze odbywają się w dni robocze. Opłata bez względu na wypadające święto jest stała ponieważ opłata obejmuje 4 spotkania, jednak są miesiące kiedy spotkań wypada 5 i to rekompensuje ewentualny brak zajęć w wypadające święto. Informujemy, że wszystkie te informacje znajdują się w naszym regulaminie z którym należy się zapoznać 🙂
 
 
Zespół szkolkaplastyczma.pl

INFORMACJA Z DNIA 1 LIPCA 2021

Drodzy Uczestnicy zajęć pracowni naukarusunkuimalarstwa.pl!
 
Od dnia dzisiejszego funkcjonujemy pod nową nazwą szkolkaplastyczna.pl
Poprzedni adres strony będzie teraz przekierowywał na nową domenę.
pozostałe funkcjonowanie pracowni pozostaje bez żadnych zmian 🙂
 
życzymy miłych wakacji 🙂
Zespół szkolkaplastyczna.pl

INFORMACJA Z DNIA 25 MARCA 2021

Drodzy Kursanci Pracowni naukarusunkuimalarstwa.pl!
 
W oczekiwaniu na rozporządzenie rządowe związane z informacjami przekazanymi na dzisiejszej konferencji prasowej przez premiera oraz ministra zdrowia informujemy, że na chwilę obecną zajęcia w pracowni odbywają się zgodnie z harmonogramem. O wszelkich zmianach będziemy Was niezwłocznie informować 🙌🏻
 
Zespół naukarysunkuimalarstwa.pl

INFORMACJA Z DNIA 17 MARCA 2021

Szanowni Rodzice,

W zwiazku  z informacjami przekazanymi na dzisiejszej konferencji prasowej przez premiera oraz ministrów informujemy, że na chwilę obecną zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem. O wszelkich zmianach będziemy Was niezwłocznie informować

Zespół naukarysunkuimalarstwa.pl

  INFORMACJA Z DNIA 5 STYCZNIA 2021

Szanowni Rodzice,

W związku z wieloma napływającymi pytaniami od was informujemy, że zajęcia w czasie ferii odbywają się bez zmian zgodnie z harmonogramem 🙂

Zespół naukarysunkuimalarstwa.pl

INFORMACJA Z DNIA 4 LISTOPADA 2020

Szanowni Rodzice,

W oczekiwaniu na rozporządzenie rządowe związane z informacjami przekazanymi na dzisiejszej konferencji prasowej przez premiera oraz ministrów informujemy, że na chwilę obecną zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem. O wszelkich zmianach będziemy Was niezwłocznie informować

Zespół naukarysunkuimalarstwa.pl

INFORMACJA Z DNIA 24 PAŹDZIERNIKA 2020

Szanowni Rodzice,

W związku informacjami przekazanymi na wczorajszej konferencji prasowej przez premiera oraz ministrów informujemy, że na chwilę obecną wszystkie zajęcia rozpoczynające się po godzinie 17 odbywają się zgodnie z harmonogramem natomiast zajęcia w dniach od wtorku do piątku na godzinę 16 zostają przesunięte o 15 minut, czyli rozpoczynać się będą o godzinie 16:15 by umożliwić uczestnikom samodzielne przybycie bez opiekuna.

Zajęcia w poniedziałek na godzinę 15 pozostają bez zmian.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 575 143 519

O wszelkich zmianach będziemy Was niezwłocznie informować

Zespół naukarysunkuimalarstwa.pl

INFORMACJA Z DNIA 07 PAŹDZIERNIKA 2020

Szanowni Rodzice,

W związku z nasilającą się sytuacją epidemiczną wszystkie dzieci od dnia 12.10.2020 będą zobowiązane do uczestnictwa w zajęciach tylko i wyłącznie w ochronnej pół-przyłbicy. Każde dziecko zostanie przez nas zaopatrzone w pół-przyłbice bez dodatkowych opłat. 

Należy jednak zwrócić uwagę by dzieci nie zabierały pół-przyłbicy do domu i należy ją zostawić na wyposażeniu pracowni. Każde dziecko będzie miało swoją podpisaną pół-przyłbice którą musi chować do kieszeni swojego podpisanego fartuszka. Dzieci muszą dbać by nie zgubić swojej pół-przyłbicy, w przypadku zagubienia rodzice będą zobowiązani wyposażyć dziecko w nową.

Bardzo proszę wyposażyć dzieci we własne “zwykłe” maseczki w których, będą musiały wchodzić do pracowni i nie ściągać jej do momentu ubrania fartuszka i dedykowanej pół-przyłbicy.

Postawiliśmy na takie rozwiązanie z uwagi na wygodę i komfort dzieci podczas uczestnictwa w zajęciach przy jednoczesnej ochronie. Pół-przyłbice są o wiele wygodniejsze od standardowych maseczek i pozwalają na swobodne oddychanie i wypowiadanie się.

Po skończonych zajęciach dzieci muszą odłożyć pół-przyłbice do kieszeni swojego fartuszka i założyć z powrotem swoją zwykła maseczkę ochronną kierując się do wyjścia.

Bardzo proszę uczulić dzieci na powyższe zasady.

z poważaniem

Sylwia Zakrocka

INFORMACJA Z DNIA 11 WRZEŚNIA 2020

Szanowni Rodzice,

Z przyczyn organizacyjnych zostają zmienione godziny zajęć dla poszczególnych grup. Zmiany zaczynają obowiązywać od dnia 14go września 2020r. Z góry przepraszamy za utrudnienia. W przypadku gdyby nowa godzina nie odpowiadała istnieje możliwość przeniesienia do innej grupy. Zmiany prosimy zgłaszać na adres email artshops.pl@gmail.com

W życie wchodzą następujące zmiany  godzin rozpoczęcia zajęć.

poniedziałek:

grupa A  bez zmian

grupa B bez zmian

grupa C 16:00-17:30

grupa D 18:00-19:30

grupa E  18:00-20:00 (grupa z godziny 15:00)

grupa F 16:00-17:30 (grupa z godziny 17:15)

grupa G 16:00-18:00

grupa H 18:15-20:15

grupa I 16:00-17:30

grupa J 18:00-19:00

INFORMACJA Z DNIA 24 SIERPNIA 2020

Szanowni Rodzice,

Równo za tydzień 1 września startują pierwsze zajęcia :).  Przygotowanie nowego planu nie odbyło się be wprowadzenia kilku zmian. Zmiany wynikają z faktu iż niektóre dzieci już nam mocno urosły i muszą przejść do grup starszych a także systemu godzin pracy nowej Pani prowadzącej. Panią Agatę zastąpi Pani Ania prowadząca dotąd zajęcia w piątki i soboty.

Bardziej widoczne zmiany to przeniesienie grup czwartkowych na poniedziałek oraz grupy z soboty na czwartek.

Nowy plan zajęć znajdą Państwo tutaj

Poniżej lista uczestników.

W razie pytań lub chęci przeniesienia dziecka do innej grupy proszę o kontakt pod numerem: 575 143 519 lub adres e-mail artshops.pl@gmail.com

dzień tygodnia lista uczestników lista uczestników
poniedziałek ( P. Sylwia ) grupa A 15:00-17:00

Weronika W.

Agnieszka S.

Julia K.

Julia P.

Milenka K.

Weronika K.

grupa B 17:15-19:15

Julia K.

Lila S.

Oliwia Z.

Amelia P.

Nadia H.

Emilia Ż.

Marta L.

Camilla J.

Pola K.

Iga B.

wtorek (P.Ania) grupa C 15:15-16:45

Irenka B.

Wiktoria W.

Kornelia P.

Antosia G

Ninka K.

Ania K.

grupa D 17:15-18:45

Nina K.

Martyna B.

Tymon C.

Hania Z.

środa (P. Ania) grupa E 15:00-17:00

Hania S.

Ula Z.

Hania Sz,

Basia G.

grupa F 17:30-19:00

Paulina D.

Laura M.

Weronika M.

Michalina R.

czwartek (P. Ania) grupa G 15:00-17:00

Weronika R.

Miłosz W.

Olga J.

Julia K.

grupa H 17:30 – 19:30

Anna B.

Róża D.

Igor E.

Ania K.

Zuzia M.

piątek (P. Ania) grupa I 15:30-17:00 

LISTA BEZ ZMIAN

grupa J 17:30 – 19:00

LISTA BEZ ZMIAN

INFORMACJA Z DNIA 15 MAJA 2020

KORONAWIRUS

Szanowni Rodzice,

W związku z wieloma pytaniami które napływają do nas odnośnie terminu wznowienia zajęć informujemy, że najbardziej prawdopodobny termin w zależności od sytuacji epidemicznej w kraju to miesiąc wrzesień 2020.

Jednocześnie informujemy, że nasza pracownia cały czas funkcjonuje, jest otwarta od pn-pt w godzinach 10:00-16:00 i pomimo odwołanych zajęć nasza pozostała aktywność artystyczna pozwala nam zachować ciągłość działalności dlatego gwarantujemy, że zajęcia zostaną wznowione jak tylko sytuacja na to pozwoli.

Jak już wcześniej informowaliśmy opłata za odwołane zajęcia nie będzie naliczana. Płatność za zajęcia marcowe (połowa miesiąca odwołana) odliczymy od płatności za miesiąc w którym zajęcia zostaną wznowione. 

Jednak z uwagi na fakt. że sytuacja się prolonguje jest możliwość zwrotu poniesionych opłat za odwołane zajęcia z powodu epidemii. W celu uzyskania zwrotu należy skontaktować się na adres mailowy artshops.pl@gmail.com

Życzę dużo zdrowia!

Sylwia Zakrocka

INFORMACJA Z DNIA 01 KWIETNIA 2020

KORONAWIRUS

Szanowni Rodzice,

W związku z decyzją o przedłużeniu zamknięcia szkół oraz nowymi restrykcjami, zajęcia pozostają zawieszone do odwołania.

Jak już wcześniej informowaliśmy opłata za odwołane zajęcia nie będzie naliczana. Płatność za zajęcia marcowe (połowa miesiąca odwołana) odliczymy od płatności za miesiąc w którym zajęcia zostaną wznowione. 

Będziemy na bieżąco Państwa informowali odnośnie sytuacji i zmian w płatnościach.

INFORMACJA Z DNIA 11 MARCA 2020

KORONAWIRUS

Szanowni Rodzice,

W związku z dzisiejszą informacją o zamknięciu szkół, przedszkoli i uczelni na terenie całej Polski na okres dwóch tygodni od dnia 16.03.2020 Informujemy, ze jesteśmy zmuszeni zawiesić również zajęcia plastyczne dla dzieci.

W związku z powyższym opłata za odwołane zajęcia nie będzie naliczana. Płatność za zajęcia marcowe odliczamy od płatności za kwiecień, dlatego opłata w kwietniu dla wszystkich grup wyniesie 50%.

Jeżeli okres zamknięcia placówek oświatowych wydłuży się będziemy na bieżąco Państwa informowali odnośnie sytuacji i zmian w płatnościach.

INFORMACJA Z DNIA 03 MARCA 2020

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że od marca obowiązuje nowy numer konta dla wpłat za zajęcia plastyczne. Wpłat należy dokonywać na poniższe dane:

Sylwia Zakrocka Art Shops

Getin Bank 47 1560 0013 2013 1388 0000 0001

w tytule prosimy wpisywać imię i nazwisko uczestnika oraz numer grupy.

INFORMACJA Z DNIA 16 STYCZNIA 2020

Informacja organizacyjna dotycząca ferii zimowych 2020

Informujemy, że z uwagi na ferie zimowe wyjątkowo w tym czasie mają Państwo możliwość odliczyć od całości opłaty (za miesiąc marzec) ewentualne nieobecności uczestnika na zajęciach w dniach od 10 do 23 lutego 2020  w kwocie

45zł od nieobecności na zajęciach grupy 6-10 lat

55zł od nieobecności na zajęciach grupy 11-14 lat

Kwotę należy odliczyć od płatności za marzec

INFORMACJA Z DNIA 11 LISTOPADA 2019

Informajce oragnizacyjne jesień/zima 2019

Informujemy, iż opłata za zajęcia z nauki rysunku i malarstwa jest stała bez względu na wypadające święta i wynosi odpowiednio 180zl – grupa młodsza 7-10 lat oraz 220zł – grupa starsza 11-15lat i grupa dorosłych.

Zmianie ulega opłata za październik dla grup z piątku i soboty z powodu odwołania zajęć w celu przeprowadzenia remontu i wynosi -25% i wynosi odpowiednio:

  • 135zl grupa piątkowa/ mc październik
  • 165zł grupa sobotnia/ mc październik

Jeżeli dokonana została pełna opłata za październik, opłaty pomniejszonej można dokonać za listopad. Podkreślamy iż pomniejszona opłata dotyczy tylko grup z piątku i soboty.

Zmianie ulega również opłata dla wszystkich grup w miesiącu grudniu z powodu odwołania zajęć w całym tygodniu świątecznym tj w dniach od 24.12.2019 do 01.01.2020 i wyniesie -25% odpowiednio:

  • 135zl grupy młodsze 7-10lat/ mc grudzień
  • 165zł grupy starsze 11-15lat i dorośli/ mc grudzień

W przypadku nieobecności uczestnika w innych dniach zajęcia można odrobić w ustalonym wcześniej terminie, pod warunkiem, że nieobecność zostanie zgłoszona nie później niż w dniu przewidzianej nieobecności.

Bardzo prosimy o terminowe dokonywanie wpłat za zajęcia nie później niż do dnia 10go każdego miesiąc oraz podawanie w tytule przelewu imienia i nazwiska uczestnika oraz miesiąca jakiego opłata dotyczy.

Bardzo prosimy rodziców, którzy jeszcze nie podpisali umowy o zgłoszenie tego faktu osobie prowadzącej zajęcia, która przekaże umowę do podpisania.