Rodzaje zajęć

Na naukę zapraszamy wszystkich. Ci bardziej utalentowani szlifują swoje zdolności, Ci mniej uczą się nowych technik, dzięki którym również stworzą piękne prace, a być może odkryją ukryty talent 🙂

rodzaje zajęć plastycznych w naszej szkółce:

nauka rysunku i malarstwa dla dzieci 7-9 oraz 10-12 lat

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 1,5 godziny.

 

 

nauka rysunku i malarstwa dla dzieci 13-16 lat

Zajęcia dla młodzieży  odbywają się raz w tygodniu i trwają 2 godziny. 

 

Nasza pracownia to miejsce gdzie dzieci i młodzież nie tylko uczy się podstaw rysunku i malarstwa, ale także spędza miło czas, nawiązuje wartościowe przyjaźnie w przesympatycznym, twórczym  gronie.

Nauka rysunku i malarstwa dla dzieci i młodzieży

Kładziemy nacisk na rozwój talentu który w tym wieku przybiera na sile. Staramy się zainspirować młodych artystów, zaszczepić im wenę twórczą, a wszystko to w przyjaznej atmosferze pełnej inspirującego klimatu panującego w naszej pracowni artystycznej gdzie sami pracujemy i tworzymy.

Sztalugi, pędzle, farby, w powietrzu unosi się magiczna aura która stanowi niezwykła inspirację, pobudza wyobraźnię i wpływa na bodźce dzięki czemu młodzi ludzie mogą oderwać się od codziennych zajęć, zapomnieć o smartfonach i tabletach, skupić się na zadaniu jakie im postawimy 🙂
Młodzi twórcy pracują w różnych technikach: ołówek, pastel, tempera, akryl, akwarela, węgiel, linoryt, kolaż. Jest też zabawa łączenia technik i odkrywanie nowych zaskakujących efektów.

Wszystkie niezbędne materiały do tworzenia są zapewnione.

   
   

Nauka malarstwa i rysunku dla dorosłych w Szczecinie

Zapraszamy wszystkich dorosłych, którzy zawsze chcieli spróbować malować i rysować, ale z różnych powodów nie mieli ku temu okazji 🙂

Zajęcia z rysunku i malarstwa są skierowane do wszystkich osób: tych początkujących, tych które chcą doskonalić swoje umiejętności plastyczne oraz tych którzy nigdy nie mieli styczności z malarstwem i rysunkiem a chcieliby spróbować!

Nasze zajęcia z rysunku i malarstwa to zajęcia praktyczne, podczas których uczestnicy poznają tajniki technik malarskich i rysunkowych. Poznają również zagadnienia o perspektywie, relatywizmie i temperaturach barw, o budowaniu głębi w obrazie, konstrukcji, kompozycji, formie i innych zagadnieniach.

Zajęcia dla dorosłych dostępne tylko w pracowni w Szczecinie.